Profesjonalna obsługa brokerska

Profesjonalna obsługa brokerska

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę brokerską. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

More...
Nowa siedziba MODUS

Nowa siedziba MODUS

Nowa siedziba Kancelarii Brokerskiej MODUS została otwarta. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystego otwarcia.

More...
Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2013 JoomlaWorks Ltd.

Nasza działalność brokerska skierowana jest na realizację wszechstronnych potrzeb ubezpieczeniowych naszych Klientów. Wspólnie pracujemy na Ich sukces poprzez dostarczanie nowoczesnych rozwiązań ubezpieczeniowych.

Usługa brokerska Kancelarii Brokerskiej MODUS jest bezpłatna. Partner Ubezpieczeniowy współpracujący z nami nie ponosi żadnych kosztów związanych z przygotowaniem i wdrożeniem programu ubezpieczeniowego oraz obsługą likwidacyjną szkód.

Zapewniamy też bezpłatne doradztwo w zakresie zagadnień i stosowanych praktyk ubezpieczeniowych oraz możliwość przeszkolenia pracowników firmy Klienta w zakresie świadczonej ochrony ubezpieczeniowej i procedur postępowania w razie wystąpienia szkody.

Aby nawiązać z nami współpracę, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie. Osobisty kontakt z naszymi brokerami umożliwi nam pełne i jasne przedstawienie naszej oferty, da Państwu możliwość poznania konkretnych osób, które stworzą kompleksowy program ubezpieczeniowy, a także ułatwi rozpoznanie Państwa potrzeb i dokonanie analizy potencjalnych ryzyk.

Na spotkania dojeżdżamy do siedziby firmy Klienta lub w inne wskazane przez niego miejsce w podanym terminie. Zapraszamy również Państwa do naszych biur w Warszawie i Skierniewicach.

Działamy na podstawie udzielonego nam przez Klienta pełnomocnictwa, uprawniającego do reprezentowania Jego interesów przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Dla ułatwienia rozpoczęcia współpracy podajemy wzór pełnomocnictwa w wersji standardowej, który może być każdorazowo modyfikowany w zależności od potrzeb Klienta.

Współpraca z Kancelarią Brokerską MODUS gwarantuje naszym Klientom kompleksową ochronę ich życia, majątku, rodziny, poczucie bezpieczeństwa i pewności otrzymania skutecznej pomocy w wypadku wystąpienia zdarzeń losowych. Nasza usługa brokerska jest dla Klienta bezpłatna.

Jako nasi Partnerzy Ubezpieczeniowi otrzymujecie Państwo:

  1. Profesjonalnie przygotowane kompleksowe programy ubezpieczeniowe dotyczące specyfiki Waszej działalności biznesowej lub wskazanych potrzeb i oczekiwań ze sfery życia prywatnego.
  2. Pomoc w zarządzaniu ryzykiem i zidentyfikowaniu zagrożeń.
  3. Ogromną oszczędność czasu dzięki przerzuceniu na nas analizy warunków ubezpieczenia wyboru najkorzystniejszego z nich i przedstawienia rekomendacji oraz przygotowania i prowadzenia całego procesu zawarcia umowy ubezpieczeniowej.
  4. Ujednolicenie zakresu ochrony ubezpieczeniowej - nierzadko realizowanej dotychczas w wielu różnych, nie zawsze komplementarnych i korzystnych formach - w ramach spójnego systemu ubezpieczeniowego.
  5. Najszerszy możliwy zakres ochrony, odpowiadający Państwa potrzebom i oczekiwaniom, z uwzględnieniem specyficznych warunków, niemających odzwierciedlenia w standardowych ofertach Towarzystw Ubezpieczeniowych.
  6. Możliwość obniżenia kosztów poprzez wynegocjowanie preferencyjnych warunków finansowych ubezpieczenia, czyli minimalizację składek.
  7. Stały serwis ubezpieczeniowy obejmujący kontrolę nad portfelem Państwa ubezpieczeń i jego aktualizacją.
  8. Stały nadzór i pomoc przy likwidacji szkód, ich zgłaszaniu oraz dochodzeniu roszczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych wraz z zastosowaniem trybu odwoławczego.
  9. Możliwość zorganizowania i przeprowadzenia przez nas przetargów ubezpieczeniowych w celu wybrania najkorzystniejszej oferty dla Państwa firmy.
  10. Stałe doradztwo i szkolenia w zakresie tematyki ubezpieczeniowej.

Wskazane powyżej czynności i inne z zakresu ubezpieczeń, realizujemy nieodpłatnie wszystkim Naszym Partnerom Ubezpieczeniowym.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji w każdej chwili, a szczególnie w momentach niespodziewanych powodujących straty, krzywdy i cierpienia.

Korzystając ze współpracy z KB MODUS mogą Państwo uzyskać kartę rabatową na usługi rehabilitacyjne świadczone przez:

KLINIKĘ REHABILITACJI NOWY DWÓR Nowy Dwór Parcela 61, 96-115 Nowy Kawęczyn
www.rehabilitacjanowydwor.com

Programy ubezpieczeniowe

Zadaj pytanie

W każdej chwili mogą Państwo zadać nam pytanie:

wysyłając e-mail poprzez nasz formularz kontaktowy

dzwoniąc:
Biuro: Warszawa, tel. 22/ 897 64 43
Biuro: Skierniewice, tel. 46/ 834 92 45

Kancelaria Brokerska MODUS Sp. z o.o.

Biuro Zarządu
ul. Pustelnicka 48/8
04-138 Warszawa

Oddział skierniewice

ul. Gałeckiego 14
96-100 Skierniewice
tel. 46 834 92 45
tel. 46 880 93 81
tel. 46 880 93 82
fax 46 880 93 84
 

 

Polityka prywatności

Regulamin

Copyrights © 2013 KB MODUS Sp. z o.o.